Про компанію

ДЕАЛ ГРУПП – це юридична компанія, що надає послуги комплексного юридичного супроводу бізнесу та окремих приватних осіб. Вже сьогодні ми готові стати на захисті ваших прав та інтересів, сприяти швидкому та ефективному вирішенню будь-яких юридичних питань законним шляхом, надати професійну правничу допомогу кожному, хто її потребує.  

Ми допоможемо, якщо потрібно захистити інтереси вашого бізнесу, підготувати контракт у стислі строки, отримати ліцензію чи патент. Проконсультуємо та підготуємо всі документи необхідні для державної реєстрації новоствореного підприємства, складемо корпоративний договір, статут, протоколи тощо. Надамо послуги юридичного супроводу процесів реорганізації чи ліквідації підприємства, підготуємо та зареєструємо всі необхідні зміни до статутних документів підприємства.

Ми захистимо Вас або Ваш бізнес у суді, перед правоохоронними та контролюючими органами. Наддамо послуги з ефективного досудового врегулювання спорів, представлятимемо Ваші інтереси під час врегулювання спору за участю судді, здійснимо професійне представництво Ваших інтересів в судах усіх інстанцій та юрисдикції, здійснимо комплексний правовий аналіз ситуації (справи), підготуємо всі необхідні документ для судового розгляду.

Наші принципи – висока ефективність прийнятих рішень, швидкість та своєчасність надання юридичних послуг, захищеність та конфіденційність, висока якість юридичних консультацій та індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом.